сабота, 25 март 2017 | Вести денес: 69 ново
gemini_red_transperentbg
Дневен хороскоп за: петок, 24.03.2017

Близнаци 21.5. - 21.6.

Ве очекуваат различни проблеми во комуникацијата со службените партнери и дополнителни обврски. Некој се труди да ве увери во своите добри намери, но јасно е дека работите може да изгледаат и поинаку. Не дозволувајте да ве залажуваат. Важно е да разберете нечија емотивна слабост. Нема потреба да се однесувате премногу строго или да го(ја) казнувате саканиот(ата).

Сугестија: Ќе ви одговара прошетка и релаксација.

Top