сабота, 25 март 2017 | Вести денес: 56 ново
taurus_red_transperentbg
Дневен хороскоп за: петок, 24.03.2017

Бик 21.4. - 20.5.

Имате барања, но средбата со една личност ги нема исполнето вашите очекувања. Ви преостанува да размислите за некое алтернативно решение, како би ги надокнадиле пропуштеното време и шанса. Со изобилие на шарм, не успевате да привлечете нечие внимание и наклонетост. Важно ви е да биде во нечие друштво, почекајте на нов момент кога ќе го остварите она што го посакувате.

Сугестија: Допуштете си на себе нешто посебно поради што ќе се чувствувате задоволно.

Top