четврток, 25 мај 2017 | Вести денес: 45 ново

Живот

AA4E51F7-C718-4073-B605-B9B8194AF959_cx0_cy6_cw0_w1023_r1_s
Живот

Полицијата во Србија и Хрватска во паника од видео играта „Син кит“, која ги потикнува децата на самоповредување и самоубиство: Ја има ли во Македонија? (видео)

Српското Министерство за внатрешни работи апелира до граѓаните да ја алармираат полицијата ако наидат на видео...

Top