понеделник, 25 јуни 2018 | Вести денес: 45 ново

Мода и убавина

Мода и убавина Живот

Заврши Моден викенд Скопје: Песните за Дениција на Петре М. Андреевски инспирација за мултимедијалната презентација на Ирина Тошева

Шеснаесеттиот Моден викенд Скопје под мотото #Stopthetraffik заврши синоќа во Иновативниот центар на Македонски Телеком...

Top