вторник, 23 октомври 2018 | Вести денес: 83 ново

Кариера

Кариера

Свари ми кафе, напиши му домашна на моето дете, немам пари за плата, ама викендов одиме во Банско – македонскиот газда во една реченица

Се сеќавам пред повеќе години како добив работа во една позната македонска агенција за недвижности. После исцрпувачките...

Top