сабота, 21 јули 2018 | Вести денес: 70 ново

Свет

Свет

Гледајте во живо: Започна акцијата за спасување на децата од пештерата: Првото дете излегува околу 14 часот, еве како учениците ќе дојдат на слобода

Спасувачката акција на децата кои се заробени во пештера во Тајланд започна утринава. Најдобирите 18 нуркачи од...

Top