понеделник, 24 април 2017 | Вести денес: 0 ново

Скопје

14-9
Скопје

Ловџиите денеска ќе го предводат маршот „За заедничка Македонија“: Нема да молчиме и мирно да гледаме како се разнебитува државата

Македонските ловџии денеска повторно ќе го предводат протестот на Граѓанската иницијатива „За заедничка Македонија“,...

Top