понеделник, 23 јануари 2017 | Вести денес: 0 ново

Вести

soros za tramp
Свет

Сорос: Трамп нема да успее, но не заради луѓе како мене кои не го сакаат; Републиканците и Демократите треба да се обединат и да го запрат (видео)

На неколку часа пред инаугурацијата на новиот, 45-ти американски претседател Доналд Трамп, финансиерот на Отворено...

Top