недела, 23 април 2017 | Вести денес: 72 ново

Култура

sff foto4
Култура

Бојан Вулетиќ за македонската премиера на „Реквием за госпоѓа Ј“: Почестен сум што филмот се враќа таму од каде што излезе! (галерија)

Со македонската премиера на филмот „Реквием за госпоѓа Ј“ вчера вечер свечено беше отворено 20. издание на „Скопскиот...

Top