среда, 18 октомври 2017 | Вести денес: 1 ново

Економија

Економија

За три месеци три големи афери: Измамата за „Санос“, милионските тендери за Анѓушев и Заеви купија фабрика по цена за гарсониера

Во последните три месеци три големи афери ја потресоа Македонија. Откако СДСМ дојде на власт и Заев стана премиер,...

Top