сабота, 24 јуни 2017 | Вести денес: 16 ново

Економија

Економија

Политички егзекутор, а не реформатор: Реформите на Таравари во здравството започнуваат со укинување работни места и политички реваншизам

Иако формално се уште не ја презел функцијата од својот претходник Никола Тодоров, министерот за здравство Арбен...

Top