четврток, 17 август 2017 | Вести денес: 46 ново

Економија

Економија

Популизмот на средната класа на Заев низ слики: Сиромашните на кои им се додворува Анѓушев не можат ни да го замислат богатството што го поседува (ФОТО)

Вицепремиерот за економски прашања Кочо Анѓушев великодушно ќе ја донира платата од 81.000 денари. Медиумите и јавноста...

Top