среда, 19 септември 2018 | Вести денес: 50 ново

Црна хроника

Црна хроника

Клучниот доказ во „Монструм“: Јавноста по 6 години го виде „опелот“ со кој се превезувале убијците кај Смилковско (фото – видео)

Заради зголемен интерес на претставниците на медиумите за предметот со КОК бр. 66/17 во јавноста познат како „Монструм“,...

Црна хроника

Пожарникарите пет часа ги ваделе телата на загинатите – Фотографии од местото каде двајцата прилепчани излетаа кај Плетвар

Двајца прилепчани го загубија животот во тешката сообраќајна несреќа која се случила ноќта неделата кон понеделникот,...

Top