понеделник, 21 мај 2018 | Вести денес: 85 ново

Црна хроника

Црна хроника

Саше Политико пријавен во полиција: Го уценувал сопственикот на Охрид скај дека ако не му даде 5 000 евра ќе објави недолични работи за неговите ќерки

Вчера во 01.30 часот во Полициската станица Охрид, лицето С.Д. од Охрид пријавил кривично дело ,,уцена“ по член 259...

Top