среда, 24 мај 2017 | Вести денес: 89 ново

Балкан

zaev
Балкан

„Информер“: Од Македонија прават Шиптарија! Терористите на ОВК, Талат Џафери и Али Ахмети со својот пион Заев сакаат да предизвикаат војна!

Терористите на ОВК Талат Џафери и Али Ахмети со својот пион Зоран Заев направија план за 10 дена да го сменат претседателот...

Top