среда, 28 јуни 2017 | Вести денес: 0 ново

Балкан

Балкан

Информер: Преку рекетарот Родиќ Заев си обезбеди „објективни и слободни медиуми“ – „Слободен печат“ да го амортизира шокот од продажбата на Македонија

Се сретнаа албанскиот платеник Зоран Заев и сопственикот на рекетарскиот „Курир.рс“ Александар Родиќ, пишува...

Top