вторник, 28 март 2017 | Вести денес: 0 ново

Балкан

17199177_10155160200256108_2073917304_n
Балкан

„Информер“: Заев призна дека прави Голема Албанија: Нема сомнение дека Албанците своите опасни планови сакаат да ги остварат преку Македонија!

Лидерот на СДСМ за ХРТ изјави дека Македонија не е само македонска туку и албансла земја. Најави федералицазија,...

Top