понеделник, 21 август 2017 | Вести денес: 79 ново

Ракомет

Ракомет

Миркуловски на трибините во Келн: Очекувам подобар натпревар од вчера и нормално една македонска екипа да ја освои титулата во лигата на шампионите!

Денеска на натпреварот Вардар против ПСЖ ќе се одлучи која екипа ќе го подигне торфејот на крај на натпреварот...

Top