сабота, 24 февруари 2018 | Вести денес: 0 ново

Останати спортови

Останати спортови

Видео кое УФЦ сака да го забрани: Поранешна шампионка едвај преживеала поради суровите методи на отстранување килограми! (видео)

Јоана Једржејчик, поранешна УФЦ шампионка во категоријата од 48 д 52 килограми, доживеала брутален метод за отстранување...

Top