вторник, 24 октомври 2017 | Вести денес: 29 ново

Сцена

Сцена

Весна се присети наТоше: Знаеш бејби, нас никогаш нема да не сакаат такви какви што сме ,нас не гледаат како готово пакетче

За Весна Петрушевска, како и за многумина кои добро го познаваа Тоше Проески, октомври е месец на тага, жал, непребол…Познатата...

Top