среда, 17 октомври 2018 | Вести денес: 93 ново

Елена Ристеска ја крена блузата до гради и почна секси да танцува (Видео)

Во видеото за песната „Текила и лимон“, Елена Ристеска покажа како танцува и мрда со колковите.

Затоа пејачката продолжува со истото темпо, а можеби и ни подготвува нешто ново, па на Инстаграм објави видео на кое танцува, но во прв план го покажа нејзиното голо секси стомаче.

@skrozbala 🙂 #mycrew @beatrixcrew #dance #dancer #lovedancing #loveher #mybala 🙂

A post shared by E L E N A ♥️🎵 (@elenaristeskaofficial) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top