четврток, 20 септември 2018 | Вести денес: 69 ново

Прес-конференција на Мицкоски во 19 часот

Од ВМРО-ДПМНЕ соопштуваат дека претседателот на партијата Христијан Мицкоски ќе одржи прес-конференција.

Според најавата, прес конференцијата ќе се одржи во партиското седиште во 19 часот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top