среда, 17 октомври 2018 | Вести денес: 89 ново

Среќна среда: Овие хороскопски знаци утре ќе имаат фантастичен ден

Бик

Нема да се жалите дека на работното место ви е здодевно. Ова е ден на вистински предизвици. Постои можност од промена на работата или унапредување. Послушајте ги советите на ваш пријател во кој имате голема доверба.

Емотивниот живот ви носи изненадувања, во вашиот живот ќе влезе личност која целосно ќе ве разниша. Ве очекува вистинска романса. Потрудете се тоа да птрае.

Водолија

Без оглед на тоа што мислат другите за вашите постапки и однесувања, нема да им дозволите да ве стават во инфериорна положба и сигурни сте дека сте постапиле на правилен начин. Би можеле да избегнете некои непријатни моменти ако се воздржите од реакции. Подоцна ќе сфатите дека сепак среќата е на ваша страна.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top