среда, 17 октомври 2018 | Вести денес: 89 ново

Румен Радев во топ форма: Бугарскиот претседател се врти на вратило (видео)

Очигледно Бугарија има серија подготвени политичари на физички план. Познато е дека Борисов порано бил телохранител па неговите физички способности не треба да се предизвикуваат. Сега може да го видиме и Румен Радев. Бугарскиот претседател покажува дека е во топ форма.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top