недела, 23 септември 2018 | Вести денес: 3 ново

Фекалии истекуваат во Охридско Езеро – ништо од најавите за спас на колекторот (видео)

Најавите дека Колекторот ќе премине под државна капа се уште се само најави, а во меѓувреме фекалиите течат ли течат во Охридско Езеро !


извор: ohrid1.com

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top