недела, 23 септември 2018 | Вести денес: 2 ново

Мелита со нова провокативна фотографија

Поранешната македонска водителка Мелита Ракиќевиќ не престанува да ја интригира јавноста со своите фотографии и секогаш успешно да го привлече вниманието кон себе. Таа утрово објави фотографија во долна облека за прекрасен почеток на денот. „Го сакам моето тело”, напиша Мелита во опис на фотографијата.

 

I love my body ❤

A post shared by MELITA ♏ (@melitameli) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top