четврток, 20 септември 2018 | Вести денес: 72 ново

Сексапилната бразилка: Мојот задник ќе ги предвидува резултатите на Светското во фудбал

Сузи Кортез одлучи ова лето да го помине во Русија, за Светското првенство во фудбал, со оглед на тоа дека Сузи е огромен фан на фудбалот. Некогашната Мис бумбум и страствената навивачка на Барселона одлучи да се појави на Мундијалот зацврстувајќи ја својата популарност благодарејќи на нејзниот секси задник.

Сузи изјави дека ќе ги предвидува резултатите од натпреварите на еден необичен начин, бројките ќе ги испишува на својот задник.

-Мојот задник ќе го предвидува победникот, се надевам дека тоа ќе донесе среќа на бразилскиот национален тим, рекла Сузи.

Мис Бумбум редовно споделува фотографии на Инстаграм профилот каде најмногу го истакнува задникот, а тоа го следат милиони следбеници. На најголемиот дел од фотографиите позира во дрес од Барселона, поточно од Меси кој ѝ е омилен фудбалер.

точка.мк

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top