среда, 19 септември 2018 | Вести денес: 0 ново

На 67 години Џејн Сејмур се соблече за „Плејбој“ (фото)

На 67 години актерката Џејн Симур позираше за „Плејбој“ и стана највозрасната жена која застанала пред објективот на машката библија. Веста ја соопшти самата таа во својот Инстаграм профил, а дел од статусот нејзин под сликата гласи: „… на 67 години се чувствувам подобро од било кога“. Само за неколку часа постот нејзини собра над 7 илјади лајкови.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top