петок, 21 септември 2018 | Вести денес: 115 ново

Хана си ја избра Катја (ФОТО)

Поп-пејачката, која поради компликации мораше да мирува речиси во текот на целата бременост, веќе брои ситно до предвидениот термин за породување.

Наташа Беквалац е во осмиот месец од бременоста, а породувањето е закажано за 1 март во Белград. Сепак, таа веќе знае како ќе се вика нејзината втора ќерка. Иако второто дете на Наташа е прво во нејзиниот брак со бизнисменот Лука, сепак за името на детето не одлучувале родителите, туку постарата ќерка Хана. Хана решила сестричката да се вика Катја.

Hana,Petra,Anja,Katja…i ja😊💗💞💘💕💟❣

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top