вторник, 25 септември 2018 | Вести денес: 109 ново

Викторија Лоба за македонскиот пасош и третото сексуално искуство (ВИДЕО)

Осумнаесет години од почетокот на снимањето на култната детска серија, Жаре во новата Еден на Еден собра дел од екипата на „Наше маало“. Каде се и што прават денес Мали, Дарко, Филис и останатите ликови со кои растевме, дознајте во недела на Канал 5.

Во Еден на Еден не ја пропуштајте и Викторија Лоба, која отворено одговара на секое прашање од Жаре, па дури и на она „Кога ти беше третото секскуално искуство“.

Еден на Еден оваа недела од 18:50 часот на Канал 5.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top