сабота, 23 јуни 2018 | Вести денес: 3 ново

Додека Дарко ужива со новата девојка, она што Ана реши да го направи, многу ќе го погоди!

Додека Дарко Лазиќ, како што пишуваат медиумите, уште неразведен ужива во романсата со Оливера Матијевиќ, Ана Севиќ реши да го промени својот живот од корен.

Имено водителката и пејачка, која после зимскиот одмор се врати на работа, цврсто решила да ужива во секој момент од животот.

Таа своите следбенци ги извести дека на списокот „Што треба да се направи“, додала уште една ставка: Уживање во секој момент.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top