сабота, 23 јуни 2018 | Вести денес: 26 ново

По 35 години Лепа Брена ја промени бојата на косата: Фановите ѝ велат направила страшна грешка (видео)

Лепа Брена ја промени бојата на косата по 35 години музичка кариера. Таа од русокоса, стана црвенокоса.

Пејачката за потребите на новата песна „Како нова“, односно снимањето на видео спотот ја промени бојата на косата. Видео записот кој предмалку беше објавен на ЈуТјуб веќе има голем број прегледи, но и бројни коментари од нејзините фанови мешу кои има и такви кои и велат дека „направила страшна грешка“.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top