петок, 21 септември 2018 | Вести денес: 115 ново

Дарко Лазиќ во голо издание со тројца мажи, Ана не остана должна!

Дарко Лазиќ и Ана Севиќ се уште не се формално разведени, но веќе одамна не живеат под ист покрив.

Разводот помеѓу нив двајца ќе биде спогодбен и им останува да го поделат имотот, а до тогаш секој од нив ужива во слободата.

Дарко Лазиќ кој е познат по тоа што сака да се шегува, на Инстаграм објави фотографија на која е облечен во римска тога, во друштво со уште тројца мажи. Во описот на оваа фотографија пејачот објаснил дека станува збор за многу интересно снимање.

Ана, скоро во исто време, постави фотографија на која е заводлива како никогаш порано.

Потоа објави и видео на кое ја пее омилената песна „Ти мене, ја тебе“, од Ненад Манојловиќ.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top