понеделник, 24 септември 2018 | Вести денес: 105 ново

Каролина во провокативо издание: Македонското девојче го раскопча сакото, а под него не носи ништо

Каролина Гочева закажа веќе неколку концерти во МОБ каде ќе го промовира и новиот албум, па по тој повод објави и нова фото сесија.

Облечена во минималистичко сако и палнтолони со принт, македонското девојче со стил ја извади својата провокативна страна, па го откопча палтото под кое не носи ништо.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top