сабота, 18 август 2018 | Вести денес: 53 ново

Ранко од „Чиста љубов“ е во врска со познатата актерка

Познатиот актер кој го гледаме во хит серијата на Сител, Чиста љубов, а ја има главната негативна улога, е во врска со познатата актерка Јелена Перчин.

Двајцата уживаат во врската, а Момчило во приватноста е сосема поинаков човек, омилен меѓу колегите.

Црногорецот ужива со убавата Хрватка.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top