сабота, 20 октомври 2018 | Вести денес: 50 ново

Новак конечно ја покажа ќерката: Фотографија која го опи светот!

Еден од најдобрите светски тенисери Новак Ѓоковиќ одмара од напорните тренизни и турнири, а секој момент од паузата од спортот, го користи на најдобар можен начин, со семејството.

 

Иако е познат по тоа што својата интима не ја дели со јавноста, Новак успеа сепак да ги израдува своите обожаватели, споделувајќи најубава фотографија со ќеркичката Тара, која ужива во преграткатаа на тато.

-Моето срце припаѓа на моите две девојки. Зафатен сум за цел живот – напишал Новак крај фотографијата.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top