сабота, 20 октомври 2018 | Вести денес: 55 ново

Лозова прослава

– Срце, 14. февруари е, каде ќе ме одведеш? …
– На лозјето, срце.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top