понеделник, 22 октомври 2018 | Вести денес: 77 ново

Поранешната го издаде: Сексипилната Шпанка раскажа за козметичките ритуали на Роналдо

Поранешната девојка на Кристијано Роналдо, Нереида Гаљардо раскажа за Венити Фер некои детали од проватниот живот на португалскиот ас.

Двојката беше во врска пред десетина години, но изгледа дека Шпанката уште има симпатии кон поранешното момче.

“Можете да бидете сигурни дека тој не е геј. Но, има и друга страна на приказната. Роналдо троши огромни количини млеко за тело и постојано ја исправа косата бидејќи му е кадрава. Тоа се процедури кои ги прави со години, но не му пречат да “врти” голем број жени”, откри Гаљардо.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top