понеделник, 22 октомври 2018 | Вести денес: 79 ново

Адријана Лима со момчето Метин Хара шетаат заљубено во Мајами (фото)

Адријана Лима и Метин Хара, најновото момче со кое е веќе 8 месеци, се фатени од папараците во Мајами. Имено Адријана и турскиот писател Метин делуваа заљубено на лежерната прошетка низ Мајами.

Прекрасниот модел носеше кратко мини фустанче со цветни мотиви, додека Метин беше облечен во темна кежуал варијанта.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top