понеделник, 22 октомври 2018 | Вести денес: 79 ново

Девојката на Нејмар хит на Карневалот во Рио (фото)

Девојката на Нејмар, Бруна Маркесине е вистински хит на карневалот во Рио де Жанеиро.

Убавицата е забележана како да танцува, откако се истакнала со нејзината облека и секси изглед.

Потсетуваме дека Бруна беше една од најважните гостинки на роденденот на Нејмар во Париз пред неколку дена.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top