четврток, 15 ноември 2018 | Вести денес: 18 ново

Деле Али и Руби во орално порношоу (ВИДЕО +18)

Фудбалерот на лондонскиот премиерлигаш Тотенхем, Деле Али, е во центарот на големиот секс скандал, а видео клипот веќе се шири со брзина на светлината на сите друштвени мрежи. Како што пренесуваат англиските медиуми, друштво на 21-годишниот играч за врска му прави неговата девојка Руби Мае.

Двојката веќе неколку години се забавува, но на видеоклипот не може јасно да се види дали станува збор за атрактивната Мае или за некоја друга девојка.

Како што видеоклипот се постираше на друштвените мрежи, така започна пеколот за фудбалерот на Тотенхем, кој сигурно ќе чувствува посрамотен како никогаш претходно. Фотомонтажи и тоа од секаков можен вид можат да се видат на Твитер, а доминираат и коментарите во кои се исмејува ѕвездата на лондонскиот премиерлигаш.

Адвокатот на репрезентативецот на Англија ќе има полни раце работа, а британските медиуми се убедени дека фудбалерот ќе добие и драконска казна од клупските челници.

Видео клипот може да го погледнете на следниот ЛИНК.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top