четврток, 15 ноември 2018 | Вести денес: 31 ново

Необјавена фотографија од Цеца и семејството

Оваа фотографија од Цеца ретко кој ја видел. На неа се наоѓаат нејзината мајка, татко и сестра Лидија која сега е русокоса. Таа со Цеца беше во најтешките мигови, дури и кога го убија Аркан.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top