четврток, 15 ноември 2018 | Вести денес: 17 ново

Погледнете го првиот трејлер за Mission Impossible – Fallout (видео)

Во шестиот дел од франшизата “Невозможна мисија”, Итан Хант (Том Круз) се враќа повторно со нова бескомпромисна мисија во која се појавуваат и Хенри Кавил, Анџела Басет, Ребека Фергусон, Винг Рејмс, Сајмон Пег и Алек Болдвин.
Врз база на првиот трејлер за Mission Impossible – Fallout, се чини дека режисерот и сценарист Кристофер Мекјури и актерот во главна улога Том Круз се со тенденција да исполнат се што и до сега беше дел од франшизата за акциониот филм. Погледнете го трејлерот кој воедно по првпат беше пуштен за време на рекламен спот за Super Bowl овој викенд.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top