сабота, 18 август 2018 | Вести денес: 0 ново

Покојната пејачка со години криела дека е во врска со пејачот – се откри тајната

Кога зачекори на сцената беше со манекенка, а потоа се шушкаше дека Саша Ковачевиќ е во врска со Ксенија Пајчин која брутално беше убиена.

Пријател на Ковачевиќ открива дека тој во студиото за танц на Ксенија дошол во 2002 година и почнал врска со Ксенија, а често се среќавале каде што имале настапи и по кафулиња.

Саша и Ксенија никогаш не ја признаа врската.

Таа беше убиена пред неколку години од своето момче, Филип Каписода.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top