четврток, 20 септември 2018 | Вести денес: 71 ново

Лила се чалами со Луи Витон

Познатата водителка Лила Филиповска, не издржа и овој пат а да не се пофали дека има нови брендирани парчиња во плакарот. Сега дојде на ред познатиот бренд Луи Витон. Водителката решила да покаже дека освен новите патики, тука се и паричникот и чантата, па целата комбинација ја фотографирала и секако ја споделила на социјалните мрежи. Коментарите дека ова е супер и дека Лила има супер стил, не се новина, таа секогаш добива комлитемнти, ама има и такви кои велат дека Лила се чалами, оти неодамна сподели фотографија дека е облечена во Гучи и во Кензо.

Извор: Репортер

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top