недела, 18 ноември 2018 | Вести денес: 38 ново

Саманта за најодвратното во сексот пред камера (ВИДЕО)

Со по барем една секс-сцена во секоја епизода од култната серија „Сексот и градот“ Ким Катрал има снимено повеќе од сто сексуални сцени – малку повеќе одошто снимаат повеќето актери во текот на плодна кариера.

-Некогаш се прашував „Како, да му е*ам, ќе го изведам тоа?“, но си го сакав ликот, зашто таа секогаш одеше чекор понапред, таму каде што ниту една жена се уште не стапнала. Беше малку постара, малку поискусна, ако ме разбирате, се сеќава на својата улога Картал, која во истото интервју за Лајф сторис открива сека не оделе сите секс-сцени како подмачкано. А една особено ќе ја памти.

-Снимавме сцена во која тој беше горе, и одеднаш падна врз мене и гласно прдна. Се скаменив и си викам намерно ли беше ова. Не ми беше јасно што се случи, раскажува Ким, која останала заглавена во облак од смрдеа.

-Всушност излезе дека пред снимањето толку напорно вежбал и бил на толку строга, па не ни јадел пред снимањето. Затоа се онесвести во клучниот момент и покрај тоа му се испушти. Беше одвратно, вели Ким, но не открива кој е партнерот кому му се испуштило.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top