четврток, 20 септември 2018 | Вести денес: 72 ново

Богата е, но не му е рамна: Секси затвореникот има пластична девојка (ФОТО)

Затворската фотографија му донесе светска слава, но и богата кариера. Откако излезе од затвор, синоокиот затвореник Џереми Микс (33) стана манекен, и тоа добро платен. Џереми присуствува на модните случувања, а на Модната недела во Париз првоат се појави во друштво. И тоа не чие било, туку на богаташката Клое Грин (26).
Трпеливо позирале складно облечени, па светските медиуми веќе ги прогласија за трендсетерски пар.
Синооките Клои и Џереми на секое појавување се интересно облечени и го привлекуваат вниманието, но за разлика од неговата, нејзината убавина е плод на пластичната хирургија.

cute #jeremymeeks #chloegreen

A post shared by jeremy meeks- FR (@jmeekspictures) on


Клои е наследничка на модна империја. Иако светот се сомнева на искреноста на нивната врска, засега добро им одолеваат на искушенијата.

Пред неколку години Џереми беше осуден на 27 месеци затвор поради поседување оружје и учество во злосторства со бандата Нортсајд генгстер крипс.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top