вторник, 16 октомври 2018 | Вести денес: 67 ново

Маж нападнат од глутница кучиња во Градско (вознемирувачко видео)

Видео објавено на Фејсбук на кое се гледа како маж во Градско е нападнат од десетина кучиња скитници предизвика бура од коментари.

Изминатиот период се полнат полициските билтени со вакви вести, како и болниците со лица каснати од кучиња.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top