четврток, 20 септември 2018 | Вести денес: 74 ново

Анастасија го тргна највештачкото на себе – вака изгледа сега (видео)

Ќерката на фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, привлекува внимание каде и да се појави, а многу девојки, особено оние од соседството ја доживуваат како модна икона и ги следат нејзините модни избори.

Овој пат таа на социјалните мрежи се пофали дека одлично се забавува возејќи се во кабриолет автомобил, но она што сите го забележаа не беше автомобилот туку нејзината промена на косата.

Имено, на објавата се гледа дека таа има пократка фризура од претходната, но всушност тоа нејзиното вистинско природно издание.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top