четврток, 20 септември 2018 | Вести денес: 70 ново

Џемпери кои многу ги сакаме оваа зима

Секоја жена во својот орман има најмалку по еден долг плетен џемпер кој може да служи и како наметка. Удобен, мек, топол, во разни бои, модели и материјали.

Понудата на овие џемпери за секоја сезона е се поголема и пошарена, а има и бесконечно многу комбинации.

Освен со панталони, овие џемпери се комбинираат и со хеланки, фустани, патики или чизми.

Комбинирајте го џемперот како вам најмногу ви одговара. Може да го носите со ремен или брош на пример.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top